Zdjęcie kobiety ze zmęczoną i smutną miną opartej o stosik książek. w tle regały.

„Moja praca kocha mnie bez wzajemności” – bezpłatne szkolenie online dla członków SBP

Zapraszamy członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na bezpłatne szkolenie online, które odbędzie się 25  maja 2023 r. w g. 12.00-14.00

Znacie Państwo to uczucie, gdy zapalacie się do działania? Wiele osób tak ma podejmując pracę w wymarzonym zawodzie. Jednak płomień rządzi się swoimi prawami i z czasem, pod wpływem różnych okoliczności i czynników, może prowadzić do wypalenia – także zawodowego.

  • Jak do tego nie dopuścić?
  • Jak zachować zapał nie ryzykując samospalenia?

 

Na te i inne pytania odpowiedzą warsztaty poświęcone tematyce wypalenia zawodowego zatytułowane „Moja praca kocha mnie bez wzajemności”.

Zapraszamy tych, którzy walczą ze wspomnianym problemem lub obawiają się, iż stanie się ich przyszłością.

Tak naprawdę nie ma zawodu wolnego od ryzyka, a proces zaczyna się niekiedy już na starcie, na etapie szkolnym, bowiem nawet uczniowie mierzą się niekiedy z wypaleniem.

Zajęcia dadzą Państwu podstawową wiedzę jak rozpoznać zagrożenie, jak mu przeciwdziałać i jak sobie z nim radzić.

 

Prowadząca:

 

Agata Kyzioł-Cieślak – absolwentka Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, bibliotekarz z 29-letnim stażem, nauczyciel dyplomowany. Pracowała w Bibliotece Śląskiej, następnie w bibliotekach pedagogicznych w Bolesławcu i Warszawie. Obecnie jest kierownikiem Wydziału Opracowania Zbiorów Zwartych i Specjalnych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie oraz wykładowcą na podyplomowych studniach i kursach kwalifikacyjnych z zakresu Bibliotekoznawstwa organizowanych przez Niepubliczny Zakład Doskonalenia Nauczycieli „Cogito”, certyfikowany biblioterapeuta. 

Szkolenie online, które odbędzie się 25  maja 2023 r. w godz 12.00-14.00

Formularz rejestracyjny